Kettőscsillag-észlelők találkozója a Polarisban
Újra megrendezésre kerül az MCSE Kettőscsillag-észlelők találkozója, ezúttal a Polarisban. Az eseményen az előadások mellett lehetőségünk lesz megosztani egymással ötleteinket és tapasztalatainkat. A gyakorlottabb amatőrök betekintést nyújtanak a észlelési munkájukba, illetve válaszolnak a felmerülő kérdésekre. Este megfelelő ég esetén lehetőség van több csillagpárt is felkeresni a Polaris 20 cm-es refraktorával!...














